Orient Kiermasz dla osób uchodźczych – Orient Fair For Refugees

W tym roku, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, Samorząd Studentów i Doktorantów Wydziału Orientalistycznego wraz z licznymi kołami naukowymi i darczyńcami organizuje kolejną już edycją charytatywnego Orient Kiermaszu dla osób uchodźczych – Orient Fair For Refugees. Całkowity dochód ze zbiórki wspomoże działalność Fundacji dla Wolności. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz pomocy osobom uchodźczym przebywającym na terenie Polski, a dokładnie w ośrodku w Dębaku oraz na działania wielokulturowe w szkołach, zwłaszcza w zakresie nauki i integracji.

Tegoroczny kiermasz odbędzie się 3 czerwca 2022 roku, w piątek, w godzinach od 11- 20 w budynku Samorządu Studentów UW (Krakowskie Przedmieście 24), w sali 100 i 200. Celem kiermaszu, poza wsparciem finansowym działań Fundacji, jest promocja równości wobec wszystkich osób, bez względu na ich pochodzenie, wyznanie, kolor skóry, płci, etc.

Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli chcą Państwo pomóc, mają do przekazania ciekawe rzeczy lub usługi, to prosimy pisać na adres RSS: orient@samorzad.uw.edu.pl

Samorząd studentów i samorząd doktorantów WO UW oraz koła naukowe WO