Studenci i doktoranci – wnioski o stypendia ministra składamy przez USOS!

STUDENCI
Wnioskowanie o stypendia ministra w tym roku odbywać się będzie z wykorzystaniem USOSweb – jest to możliwe od 7 sierpnia 2017 r.
Studenci wypełniają i rejestrują wnioski w USUSweb, a następnie wygenerowane z systemu, wydrukowane i podpisane wnioski (wraz z załącznikami potwierdzającymi osiągnięcia) należy złożyć do 12 września 2017 r. w Dziekanacie ds. studiów wieczorowych, przy ul. Nowy Świat 69, pok.151, III piętro, do mgr Ewy Marczak.
Szczegółowe informacje znajdują się: http://bss.uw.edu.pl/stypendium-ministra-20162017/

DOKTORANCI

Doktoranci wypełniają i rejestrują wnioski w USUSweb, a następnie wygenerowane z systemu, wydrukowane i podpisane wnioski (wraz z załącznikami potwierdzającymi osiągnięcia) należy złożyć do 12 września 2017 r. w Dziekanacie przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, do mgr Ewy Szczerkowskiej.