XI Ogólnopolska Interdyscyplinarna Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Między Wschodem a Zachodem, Między Północą a Południem”

Serdecznie zapraszamy na  XI Ogólnopolską Interdyscyplinarną Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową „Między Wschodem a Zachodem, Między Północą a Południem, która odbędzie się stacjonarnie na Wydziale Orientalistycznym (ul. Tyniecka 15/17, s. 012) w dniach 9-10 czerwca 2022 r. Konferencja skierowana jest do studentek/ów, doktorantek/ów, młodych naukowczyń/ców oraz pracownic/ków naukowych, zajmujących się językami, kulturą, literaturą, filozofią, socjologią, politologią i historią krajów Azji i Afryki w perspektywie interdyscyplinarnej. Zapraszamy!

Samorząd Studentów i Samorząd Doktorantów WO UW oraz Doktoranckie Koło Naukowe WO UW „Orientuj się!”, Iranistyczne Koło Naukowe, Koło Naukowe Arabistów, Koło Naukowe Doktorantów Wydziału Neofilologii UW, Koło Naukowe Mongolistyki i Tybetologii, podcast SinoLogi, Sinologiczne Koło Naukowe.”