Aktualności dla studentów

WTOREK,
godz. 15.15 –16.15. pok. 101

Więcej: http://orient.uw.edu.pl/erasmus-plus/

Z modułu programów kształcenia i podnoszenia kompetencji skorzysta 1080 studentów będących na ostatnich czterech semestrach studiów I i II stopnia oraz na IV-V roku studiów jednolitych. Dzięki działaniom prowadzonym w module kompetencji dla studentów zostaną zorganizowane m.in. zajęcia warsztatowe, szkolenia certyfikowane i wizyty studyjne u pracodawców. Studenci będą też brali udział w pracach zespołów projektowych.

Koordynator merytoryczny na WO
dr hab. Hanna Dorota Rubinkowska-Anioł

e-mail: hrubinkowska@yahoo.com

Koordynator administracyjny na WO
Lena Wołkowyska

e-mai: l.wolkowyska@uw.edu.pl

Szanowni Studenci studiów niestacjonarnych,

uprzejmie prosimy o niewnoszenie opłat za czesne na konto Wydziału Orientalistycznego! Opłaty tej należy dokonać na indywidualne konto podane w systemie USOS

Kierunkowe przedmioty do wyboru 2019/2020

Na przedmioty do wyboru z oferty WO dla studentów I, II i III roku studiów I stopnia oraz studentów I roku studiów II stopnia w roku ak. 2019/2020 obowiązuje rejestracja internetowa za pośrednictwem systemu USOS.
Rejestracja na przedmioty semestru zimowego i roczne – rejestrowanie się i wyrejestrowywanie – będzie otwarta:

•     tura I: 00:01 03.10.2019 – 23:59 07.10.2019
  •     tura II: 00:01 10.10.2019 – 23:59 14.10.2019

Z wszelkimi problemami związanymi z rejestracją na te przedmioty należy się zwracać do p. dr Kamili Stanek z Dziekanatu ds. studenckich (mail: sylabusy.orient@uw.edu.pl, tel.: 22 55 24 053).

Przedmioty wykładane w języku angielskim:

• 3600-MT-TOPAAA1K-OG
    Textology, orality and performative arts in Asia and AfricaK1
  • 3600-IN-PSA-OG
    Postcolonialism: perspectives from South Asia
  • 3600-MT-TOPAAA1W-OG
    Textology, orality and performative arts in Asia and Africa1W
  • 3600-SJW-MHH-OG
    Mongolian hip-hop – language and culture/Mongolski hip-hop – język i kultura
  • 3600-TU-ARI-OG
    Azerbaijan in Russian Empire and under the Soviet rule
  • 3600-TU-FPAZ-OG
    Foreign Policy of Azerbaijan
  • 3600-TU-HASI-OG
    History of Azerbaijan from Ancient Times till Seljuk Invasion
  • 3600-TU-MHofA-OG
    Medieval History of Azerbaijan

Patrz: https://usosweb.uw.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/przedmioty/wybierzGrupePrzedmiotow&jed_org_kod=36000000&callback=g_680e1a9d

Miejsce w domu studenta

Miejsce w domu studenta przyznawane jest na wniosek studenta wygenerowany w USOSweb, wydrukowany, podpisany i złożony we właściwej komisji stypendialnej. Aby zacząć wypełniać wniosek o przyznanie miejsca w domu studenta należy wcześniej wypełnić i zatwierdzić Oświadczenie o dochodach za miniony rok kalendarzowy w USOSweb. Do wniosku oraz oświadczenia o dochodach należy dołączyć dodatkowe dokumenty.

Źródło: http://bss.uw.edu.pl/sekcja-socjalna/ubieganie-sie-o-miejsce-w-domu-studenta/

Wysokość opłat dla cyklu kształcenia, rozpoczynającego się w roku akademickim 2019/2020

Źródło: http://bss.uw.edu.pl/sekcja-toku-studiow/szczegolowe-zasady-pobierania-oplat/

UWAGA! NOWE GODZINY OTWARCIA DZIEKANATU DS. STUDIÓW DZIENNYCH
(OBOWIĄZUJĄ OD 01.10.2018 R.)

Godziny otwarcia dla interesantów:

• poniedziałki: 10:00 – 13:00
  • wtorki: 10:00 – 13:00
  • środy: 13:00 – 15:30
  • czwartki: 10:00 – 13:00
  • piątki: dziekanat nieczynny

Sprawy studentów afrykanistyki, asyriologii i hetytologii, egiptologii, indologii, iranistyki oraz sinologii prowadzi Anna Bengsz

Sprawy studentów arabistyki, hebraistyki, japonistyki, koreanistyki, mongolistyki i tybetologii oraz turkologii prowadzi Anna Tyszkiewicz

Wydawanie dyplomów w godzinach otwarcia dziekanatu.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny!

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.