Dyżury w dziekanacie ds. studenckich

W związku aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów, w trosce o Państwa zdrowie  i bezpieczeństwo, w dalszym ciągu rekomendujemy załatwianie wszystkich spraw związanych z tokiem studiów za pośrednictwem maila. Wiadomości proszę kierować na adresy właściwych pracowników.

• Podania przyjmujemy wyłącznie przez USOS
  • Ważność legitymacji studenckich została automatycznie przedłużona do 30 września 2020
  • Szczegółowe wytyczne dotyczące składania prac dyplomowych zostaną przekazane w najbliższym czasie – obecnie nie przyjmujemy wydrukowanych prac dyplomowych.

W wyjątkowo pilnych sprawach wyznaczono dyżury pracy dziekanatu w Budynku Porektorskim,

poniedziałki, wtorki i czwartki 11:00 – 13:00

UWAGA! Wymagane jest wcześniejsze umówienie się za pośrednictwem maila: dziekanat.orient@uw.edu.pl. W tytule proszę napisać „Umówienie wizyty w dziekanacie“

Osoby nieumówione nie będą obsługiwane!

Wizyta w dziekanacie ds. studenckich odbywa się przy zachowaniu wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Obowiązują następujące zalecenia:

1. noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos i usta,
    2. zachowanie odległości co najmniej 2 m pomiędzy osobami,
    3. przestrzeganie zaleceń dotyczących dopuszczalnej liczby osób w pomieszczeniach dziekanatu,
    4. używanie środków dezynfekujących przy wejściu do budynku oraz przy stanowisku obsługi,
  2. rekomendowane jest noszenie rękawiczek jednorazowych.

Dla Studentów Studiów Wschodnich właściwym jest Sekretariat ds. studenckich SEW: https://studium.uw.edu.pl/kontakt/

Dyżury w dziekanacie ds. studenckich