Informacja dla studentów od Prodziekan ds. studenckich WO

Szanowni Studenci,

praca zdalna będzie trwała co najmniej do 15 maja. Od połowy marca uruchamialiśmy dla Was kolejne zajęcia zdalne. Od 23 marca prawie wszystkie niezbędne do zrealizowania programów studiów się odbywają. Dziękujemy Wam za udział w zajęciach i aktywność, a także Wasze wsparcie dla Wykładowców.

Wszystkie zajęcia uruchomione do 23 marca w trybie zdalnym będą kontynuowane.

Wznawiamy także Wydziałowe Pracownie Dydaktyczne – koordynatorzy poinformują zainteresowanych o terminach i sposobie prowadzenia zajęć.

Wznawiamy OGUN: Kino Biskiego i Dalekiego Wschodu – w warunkach pracy zdalnej będzie on miał nieco zmienioną formę – koordynatorzy poinformują o zmianach.

Pracownicy dziekanatów ds. studenckich pracują zdalnie i są z Państwem w stałym kontakcie.

Ja także pozostaję do Państwa dyspozycji – możecie się ze mną kontaktować mailem lub przez

Skype: m.widy-behiesse – w czasie dyżurów lub w innym dogodnym terminie (po wcześniejszym ustaleniu).

Życzę zdrowia, spokoju i owocnej nauki.

Marta Widy-Behiesse

Prodziekan ds. studenckich WO UW