IX Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej „Między Wschodem a Zachodem, Między Północą a Południem”

Serdecznie zapraszamy na  IX Ogólnopolską Interdyscyplinarną Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową „Między Wschodem a Zachodem, Między Północą a Południem”, która odbędzie się online w dniach 14-15 września 2020 r., w godz. 8:30-18:30. Konferencja skierowana jest do studentek/ów, doktorantek/ów, młodych naukowczyń/ców oraz pracownic/ków naukowych, zajmujących się językami, kulturą, literaturą, filozofią, socjologią, politologią i historią krajów orientalnych i afrykańskich w perspektywie interdyscyplinarnej.
Zapraszamy!
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/735466443915385

14.09.2020 [PONIEDZIAŁEK], link do spotkania na platformie Google Meet: meet.google.com/hze-zzia-toh
15.09.2020 [WTOREK, CZĘŚĆ A]