Publikacje w projektach badawczych NCN

WYMAGANA WZMIANKA NA PUBLIKACJI WYDAWANEJ ZE ŚRODKÓW NCN

TEKST WZMIANKI:

„Projekt został sfinansowany ze środków Narodowego Centrum Nauki przyznanych na podstawie decyzji numer DEC- ……”  <- należy wpisać numer nadany umowie przez NCN

– LUB JEJ ODPOWIEDNIK w języku obcym

Przypominamy, że publikacje wydawane w ramach projektów badawczych realizowanych na Wydziale Orientalistycznym powinny być wpisywane do PBN z afiliacją Wydziału Orientalistycznego, a nie Jednostki zewnętrznej, w której aktualnie jest zatrudniony Autor – jego praca badawcza jest wynikiem badań prowadzonych w ramach projektu realizowanego w naszej Jednostce.

Jeżeli publikacja jest złożona do druku, ale jeszcze nieopublikowana, prosimy do pliku załączanego do raportu dołączyć potwierdzenie wydawnictwa o przyjęciu dzieła do druku.

*****

Przypominamy, że wszelkie tłumaczenia, weryfikacje tekstu, druk itp działania, które w ramach projektu będą dla Państwa wykonywane przez firmy zewnętrzne, wymagają zawarcia umowy pomiędzy UW-WO a Firmą. Umowa ta musi trafić do Biura Prawnego w celu weryfikacji warunków, w związku z tym uprzejmie prosimy o dopilnowanie opracowania i zawarcia takiej umowy odpowiednio wcześniej (tzn. przed dostarczeniem faktury).