Cykl filmowy „Kino z Orientem”

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na organizowany przez nas wraz z wydziałowymi kołami naukowymi cykl filmowy „Kino z Orientem”. Co tydzień w budynku Zarządu Samorządu Studentów odbywać się będzie projekcja filmu z regionu, którym zajmuje się dane koło naukowe. Filmy wybierane są przez członków kół, a po seansie odbywać się będzie prelekcja/dyskusja merytoryczna prowadzona przez członków koła lub zaproszonych przez nich gości.

W najbliższym piątek (01.03) o godzinie 18.00  w sali 200 budynku Zarządu Samorządu Studentów UW dzięki współpracy z Kołem Naukowym Indologii Rasa Mandala będziemy mieli szansę obejrzeć film „Lipstick Under My Burkha”, będący czarną komedią opowiadającą o uwalnianiu się z konserwatywnego społeczeństwa i walce o niezależność kobiet.
Serdecznie zapraszamy!
Zarząd Samorządu Studentów

Wydziału Orientalistycznego

Uniwersytetu Warszawskiego