ERASMUS+ – Serdecznie zachęcamy do udziału w I turze wstępnej kwalifikacji programu wymiany akademickiej Erasmus

rok akademicki 2021/2022

Serdecznie zachęcam do udziału w I turze wstępnej kwalifikacji programu wymiany akademickiej Erasmus+.

Erasmus+ umożliwia zrealizowanie części programu studiów w uczelni partnerskiej, z którą dana jednostka WO ma umowę. Oferta skierowana jest do studentów pierwszego stopnia (II i III rok), drugiego stopnia (I rok) oraz do uczestników studiów doktoranckich i Szkół Doktorskich UW.

KRYTERIA WSTĘPNEJ KWALIFIKACJI*

• średnia ocen co najmniej 3,49
  •  udokumentowana znajomość języka kraju docelowego na poziomie określonym w umowie z uczelnią partnerską (B1, B2 lub C1)
  •  nie więcej niż jedno warunkowe zaliczenie w dniu składania podania
    *szczegółowe zasady kwalifikacji w załączniku

TRYB KWALIFIKACJI

• Rekrutacja trwa do 12. marca 2021 r.
  • Zgłoszenia należy składać przez system USOS.
  • Po uprzednim zgłoszeniu przez USOS, potwierdzenie znajomości języka na wymaganym poziomie (np. certyfikat lub wyciąg z USOS-a) oraz informację o wysokości średniej proszę przesłać na adres m.e.sandowicz@uw.edu.pl.

STYPENDIA
Edukacji wysokości przyznanych UW funduszy.

Czytaj więcej [pdf]