Finał II edycji konkursu ORIENT LAB

Doktoranckie Koło Naukowe Wydziału Orientalistycznego UW „Orientuj się!” serdecznie zaprasza na finał II edycji konkursu ORIENT LAB, który odbędzie się w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie w najbliższy piątek 22 listopada 2019 r. o godzinie 18.00.

Finaliści zmierzą się w trzech kategoriach: studenckiej, doktoranckiej polskojęzycznej oraz doktoranckiej anglojęzycznej. Ich projekty oceni Rada Naukowa Konkursu w składzie:

Przewodniczący Rady Naukowej konkursu Orient Lab 2019:

• prof. dr hab. Piotr Taracha, Dziekan Wydziału Orientalistycznego UW

Członkinie:

• dr Joanna Wasilewska, Dyrektorka Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie
  • dr Marta Widy-Behiesse, Prodziekan WO ds. Studenckich
  • prof. dr hab. Katarzyna Pachniak, Kierowniczka Katedry Arabistyki i Islamistyki WO
  • Klara Sielicka-Baryłka, specjalistka ds. edukacji – Stowarzyszenie Wikimedia Polska
  • Małgorzata Kron, dziennikarka, Radio dla Ciebie
  • Anna Klingofer-Szostakowska, Prezeska Doktoranckiego Koła Naukowego WO UW „Orientuj się!”

Nagrody w wysokości 1000 złotych w każdej z trzech kategorii głównych ufundowała prof. UW dr hab. Jolanta Choińska-Mika, Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UW.

Nagrodę Publiczności – semestralny lub wakacyjny kurs językowy (60 godzin) – ufundowała Szkoła Języków Wschodnich Wydziału Orientalistycznego UW.

Zapraszamy!

Finał II edycji konkursu ORIENT LAB