Iran i USA: wyjazdy nauczycieli akademickich w ramach programu Erasmus+ (KA107/STA)

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza otwarcie konkursu na wyjazdy dydaktyczne na Uniwersytet w Teheranie (1 miejsce) i Northeastern Illinois University w Chicago (1 miejsce). Celem wyjazdu jest przeprowadzenie cyklu zajęć. Wszelkie informacje i formularze znajdą Państwo w zakładce http://bwz.uw.edu.pl/projekt-ka107-2019/ („Konkurs na wyjazdy dydaktyczne nauczycieli w ramach Programu KA107 – STA 2021/2022”).
Chętni proszeni są o przesłanie zgłoszeń w terminie do 22. lutego na adres Koordynatorki ds. mobilności, dr hab. Małgorzaty Sandowicz (m.e.sandowicz@uw.edu.pl).
Do zgłoszenia należy dołączyć skan Mobility Agreement wypełniony zgodnie z instrukcją, list motywacyjny i życiorys naukowy po angielsku (punkt C „Procedur i kwalifikacji”).