Program Stypendialny Rządu Koreańskiego 2019 – studia magisterskie i doktoranckie

Składanie dokumentów odbywa się przez Ambasadę Republiki Korei w Polsce w dniach od 18 lutego do 8 marca 2019 r.

Mając na celu promowanie wymiany międzynarodowej, jak również promowanie dobrych stosunków pomiędzy krajami uczestniczącymi w programie, Program Stypendialny Rządu Koreańskiego oferuje edukację na poziomie szkolnictwa wyższego w Korei dla studentów z zagranicy.

Dokumenty należy składać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12, lub drogą pocztową.

Adres:

Ambasada Republiki Korei
ul. Szwoleżerów 6

Szczegóły dotyczące programu stypendium znajdują się w załącznikach.

2019 GKS-G Application Guidelines(English).pdf 파일다운로드 2019 GKS-G Application Guidelines(English).pdf
[붙임5]2019_GKS-G_Application_Form.docx 파일다운로드 [붙임5]2019_GKS-G_Application_Form.docx

Źródło: http://overseas.mofa.go.kr/pl-pl/brd/m_9430/view.do?seq=761041