Spotkanie informacyjne dla kandydatów do szkół doktorskich UW

Drogie Kandydatki, Drodzy Kandydaci do szkół doktorskich!
Zarząd Samorządu Doktorantów zaprasza 27 czerwca 2019 (czwartek), o godz. 16-tej na spotkanie informacyjne dotyczące szkół doktorskich UW. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat zmian w rekrutacji, programach kształcenia, przebiegu procesu wyznaczania i zmiany promotora, zastanawiacie się jakie zmiany w kwestii stypendiów dla doktorantów przysienie tzw. Ustawa 2.0 albo nurtują Was konkretne pytania, to będzie okazja, aby uzyskać więcej informacji!
Spotkanie odbędzie się w budynku Samorządu Studentów przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 (Mały Dziedziniec), sala 200 (II piętro).

Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Szkół Doktorskich UW na stronie Forum Szkół Doktorskich dostępnej pod adresem: https://szkolydoktorskie.uw.edu.pl/

Wydziałowa Rada Doktorantów WO UW
Spotkanie informacyjne dla kandydatów do szkół doktorskich UW