WAKACYJNE INTENSYWNE KURSY JĘZYKOWE – LIPIEC 2018

Chcesz poznać rzadki język obcy? Chcesz się porozumieć ze znajomymi z dalekich krajów? 30 języków – w tym najważniejsze języki pozaeuropejskie – na kursach Szkoły Języków Wschodnich. Specjaliści nauczą cię komunikacji na dowolnym poziomie.

Wakacyjne_Kursy_Językowe 2018 – oferta [pdf]

SKUTECZNOŚĆ

Staramy się na zajęciach stworzyć przyjazną atmosferę, lecz jednocześnie lektorzy są wymagający i motywują do nauki. Na zajęciach uczymy nie tylko języka, ale wprowadzamy również elementy kultur krajów orientalnych!

JAKOŚĆ

Lektorami są nauczyciele akademiccy oraz native speakers z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Nauczają u nas tylko osoby stale doszkalające się i podnoszące swoje kwalifikacje w zakresie metodyki nauczania, a także doskonale znające kulturę kraju wykładanego języka.

WYJĄTKOWOŚĆ

Prowadzimy naukę języków blisko- i daleko-wschodnich, orientalnych i afrykańskich, języków krajów Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Wielu z nich Szkoła uczy jako jedyna w Polsce!