Zajęcia zdalne dla studentów z Ukrainy lub realizowanych specjalnie dla nich przez Wydział Orientalistyczny

W dniach 28 marca – 1 kwietnia 2022 roku Zakład Sinologii prowadzi zajęcia zdalne dla Uniwersytetu w Dnipro (oficjalna nazwa Dnieprzański Uniwersytet Narodowy im. Ołesia Honczara), dla studentów z kierunku Comparative Philology of Eastern and English speaking countries (to https://www.dnu.dp.ua/en/comparative_philology_of_eastern_and_english_speaking_countries_chair/ ).

Zajęcia obejmują

• w ramach Ośrodka Nauczania Języka Chińskiego Huayu (centrum tajwańskie przy zakładzie sinologii):
    wtorki Selected Readings of Taiwanese literature i
    czwartki Selected Readings of Business and Economy 18.30 – 20.00
  • w ramach zajęć OGUN Chryzantema i żółw, konwersatorium językoznawcze mgr Olgierd Uziembło,
    czwartki 15.00 – 16.30
  • historia Chin; wykład/konwersatorium prowadzone przez dr Włodzimierza Cieciurę poza pensum,
    piątki 18.00 – 19.30