Zaproszenie na doroczne spotkanie z przedstawicielami placówek dyplomatycznych krajów Azji i Afryki

Dziekan Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza Studentów pierwszego roku stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I stopnia oraz Studentów pierwszego roku Komunikacji międzykulturowej, African Studies, Religions of Asia and Africa: Buddhism, Islam and Others (wraz z opiekunami) na doroczne spotkanie z przedstawicielami placówek dyplomatycznych krajów Azji i Afryki.

Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2024 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w Sali Senatu w Pałacu Kazimierzowskim Uniwersytetu Warszawskiego ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (I piętro)

Decyzją prodziekan ds. studenckich studentki i studenci pierwszego roku studiów I stopnia oraz pierwszego roku Komunikacji międzykulturowej, African Studies, Religions of Asia and Africa: Buddhism, Islam and Others, zamiast zajęć udają się na spotkanie, natomiast zajęcia od godz. 15.00 są realizowane zgodnie z planem.