Wydziałowa Komisja Wyborcza – kalendarz zebrań wyborczych

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że 23 stycznia 2024 r. (wtorek) w sali 012a (biblioteka Wydziału Orientalistycznego, ul. Tyniecka 15/17)  odbędą się następujące zebrania wyborcze:

• o godz. 11:30 zebranie wyborcze pracowników będących doktorami habilitowanymi w celu wyboru członków Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego (2 osoby)
  • o godz. 13:00 zebranie wyborcze pracowników będących innymi nauczycielami akademickimi w celu wyboru członków Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego (4 osoby), przedstawicieli Kolegium Elektorów Wydziału Orientalistycznego (12 osób) i przedstawicieli Rady Wydziału Orientalistycznego (12 osób)
  • o godz. 14:30 zebranie wyborcze pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w celu wyboru członków Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego (1 osoba), przedstawicieli Kolegium Elektorów Wydziału Orientalistycznego (1 osoba) i przedstawicieli Rady Wydziału Orientalistycznego (2 osoby).
  • o godz. 16:00 zebranie wyborcze pracowników będących profesorami i profesorami uczelni w celu wyboru członków Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego (5 osób).

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Wyborczej

dr hab. Izabela Will