Wybory uzupełniające do Senatu UW

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Orientalistycznego na prośbę Uczelnianej Komisji Wyborczej przekazuje informację o zgłaszaniu kandydatów na przedstawiciela do Senatu pozostałych pracowników Uniwersytetu z grupy nauczycieli akademickich. Procedura dotyczy nauczycieli akademickich nie będących profesorami i profesorami uczelni. Senatora wybiorą spośród zgłoszonych kandydatów członkowie Kolegium Elektorów Uniwersytetu Warszawskiego należący do tej grupy pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Kandydatury należy zgłaszać do Uczelnianej Komisji Wyborczej do 25 października 2021 r. do godz. 16°°.

W załącznikach przekazanych z tą wiadomością znajdują się odpowiednie uchwały i formularze do wypełnienia. W przypadku tych wyborów nie obowiązuje załącznik nr 2 do Uchwały nr 21 Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Wydziałowa Komisja Wyborcza

Wydziału Orientalistycznego UW