Skip to main content

Aktualności

Językowe Targi Pracy 2023

Drodzy Studenci i Absolwenci kierunków językowych UW!

Językowe Targi Pracy 2023 to pierwsze takie wydarzenie dla językowców na Dobrej 55.

  • Kiedy i gdzie?
    1–2 marca 2023 w budynku Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Wydziału Neofilologii.
  • Dla kogo?
    Jeśli poszukujecie możliwości rozpoczęcia własnej ścieżki kariery, staży i praktyk oraz chcecie poczuć się pewniej na rynku pracy to te Targi są dla Was!
  • Dlaczego Targi?
    Podczas obu dni będziecie mieć możliwość wzięcia udziału w warsztatach na tematy związane z karierą, tj. jak podejmować trafne decyzje zawodowe, jak pokierować własną karierą po studiach i wiele innych. 2 marca to dzień wystawowy – kilkunastu pracodawców promujących i doceniających młode talenty chętnie odpowie na Wasze pytania! 

Szczegóły dot. zapisów na warsztaty już wkrótce.

Szczegóły na stronie: https://biurokarier.uw.edu.pl/targi-pracy/


Językowe Targi Pracy 2023 to pierwsze takie wydarzenie dla językowców na Dobrej 55. W dniach 1–2 marca 2023 na Dobrej 55, pod honorowym patronatem Rektora UW prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka, odbędą się targi dla studentów i absolwentów kierunków językowych UW. Podczas dwóch dni – warsztatowego (1 marca) i warsztatowo-wystawienniczego (2 marca) – językowcy będą mieć możliwość nawiązania kontaktów z pracodawcami, postawienia pierwszych kroków w karierze zawodowej, dostania się na staż lub praktyki, doskonalenia umiejętności związanych z pracą i budowaniem własnej marki. Językowe Targi Pracy 2023 to wydarzenie organizowane przez osoby z pasją do języków dla osób z pasją do języków.

 

Językowe Targi Pracy 2023
Językowe Targi Pracy 2023
Językowe Targi Pracy 2023