Skip to main content

Aktualności

Ankieta Rady Samorządu Studentów Wydziału Orientalistycznego

Droga Społeczności Studencka!
Mamy nadzieję, że przerwa świąteczna dała Wam przestrzeń na zasłużony odpoczynek i pozwoliła zgromadzić siły. 

Wraz z nadejściem Nowego Roku Rada Samorządu Studentów Wydziału Orientalistycznego postawiła sobie za cel, by lepiej Was poznać. Z tego powodu, stworzyliśmy ankietę (kliknij tutaj: ankieta), która nam na to pozwoli. Ankieta porusza kwestię preferowanej drogi komunikacji RSS ze społecznością studencką Wydziału. Druga część formularza skupia się na wydarzeniach organizowanych przez RSS – pozwoli nam rozstrzygnąć, jaką formę wydarzeń wolicie, a także jakie są Wasze oczekiwania względem naszej działalności. Zostawiliśmy też jedno pytanie na “wolne wnioski”, gdzie będzie można wpisać wszystkie pomysły czy uwagi, które nie zostały poruszone w ankiecie.

Link do ankiety został także umieszczony na mediach społecznościowych Rady Samorządu Studenckiego, więc jeśli już ją wypełniliście (najlepiej przy wykorzystaniu maila studenckiego), bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Z góry dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Pozwolą nam się rozwijać, uwzględniając Wasze potrzeby i preferencje. W razie jakichkolwiek pytań cały skład Rady Samorządu Studentów Wydziału Orientalistycznego pozostaje do Waszej dyspozycji!

Pozdrawiamy

Rada Samorządu Studentów Wydziału Orientalistycznego