Skip to main content

Aktualności

Targi Kół Naukowych na UW

21 marca w budynku UW przy ul. Dobrej 55 odbędą się Targi Kół Naukowych. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z różnorodną ofertą organizacji studenckich działających na Uniwersytecie Warszawskim. W programie tegorocznej edycji znajduje się także spotkanie z cyklu „Otwarte Czwartki UW”.

Targi Kół Naukowych UW są organizowane po raz drugi przez Inkubator UW oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie  działalność trzydziestu kół naukowych funkcjonujących na UW, które mogą służyć studentom jako miejsce pogłębiania swoich zainteresowań oraz przyczynić się do poznania ludzi o podobnych pasjach. Dodatkową atrakcją targów będzie piłkarzykowy „Mundialu Kół Naukowych”.

Wydarzenie odbędzie się 21 marca w godz. 10.00–15.00 w budynku wydziałów Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UW przy ul. Dobrej 55.

Otwarte Czwartki

W tym roku dzięki współpracy z Muzeum UW oraz Biurem Karier Targi Kół Naukowych UW połączone będą ze spotkaniem z cyklu „Otwarte Czwartki UW” – inicjatywy skierowanej do uczniów szkół ponadpodstawowych, zainteresowanych studiami na Uniwersytecie Warszawskim oraz jego historią.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku >>