Głosowanie dla wyboru jednego członka Senatu Uniwersytetu Warszawskiego z grupy profesorów i profesorów uczelni w kadencji 2024–2028.

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że 11 kwietnia 2024 r. w godz. 7:00-23:00 za pośrednictwem systemu „Ankieter” odbędzie się głosowanie dla wyboru jednego członka Senatu Uniwersytetu Warszawskiego z grupy profesorów i profesorów uczelni w kadencji 2024–2028. Przypominamy, że w wyborach biorą udział wszystkie osoby, które posiadają czynne prawo wyborcze i nie przebywają na urlopie lub zwolnieniu lekarskim w dniu głosowania.

Pragniemy przekazać, że Uchwała nr 39 Uczelnianej Komisji Wyborczej z dnia 8 marca 2024 r. w sprawie rejestracji kandydatów na członków Senatu Uniwersytetu Warszawskiego stwierdza, że jedyną zarejestrowaną kandydatką jest dr hab. Agata Bareja-Starzyńska, prof. ucz.

W głosowaniu wymagane jest quorum.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z dr hab. Izabelą Will, Przewodniczącą Wydziałowej Komisji Wyborczej: i.will@uw.edu.pl