Przejdź do treści głównej

Aktualności

Gala wręczenia Stypendiów Na Start

18 maja w Pałacu Kazimierzowskim odbyła się gala wręczenia Stypendiów Na Start. Wśród laureatów znalazły się nasze trzy doktorantki: Natalia Bruczyńska, Dominika Kovačević-Younes (arabistyka) oraz Sandra Cegiełko-Posłuszny (japonistyka). Serdecznie gratulujemy!

„Stypendium na Start dla Doktorantów” – przeznaczone dla doktorantów pierwszego roku kształcenia w szkole doktorskiej, którzy osiągnęli w postępowaniu rekrutacyjnym wynik punktowy znajdujący się w 20% najwyższych wyników spośród osób przyjętych według stanu na 1 października roku akademickiego.

https://bpm.uw.edu.pl/stypendium-na-start-iv-edycja-rok-akademicki-2025-2026