Zebranie wyborcze dla wyboru członka Senatu UW z grupy profesorów i profesorów uczelni Wydziału Orientalistycznego

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Orientalistycznego ogłasza termin zebrania wyborczego profesorów i profesorów uczelni w celu wyboru jednego członka Senatu Uniwersytetu Warszawskiego z tej grupy pracowników Wydziału Orientalistycznego:

5 maja 2020 r.

sala im. Stanisława Schayera

godz. 15:3o

Uprzejmie informujemy, że dodatkowo e-mailami zawiadomione zostaną z odpowiednim wyprzedzeniem wszystkie osoby posiadające czynne prawo wyborcze.

W najbliższym  czasie przekażemy informacje dotyczące procedury zgłaszania kandydatów na senatorów.

Wydziałowa Komisja Wyborcza
Wydziału Orientalistycznego